EN

Kurumsal

Norm Makine, kurulduğu günden itibaren HD Hyundai Infracore firmasının dizel deniz motorları ile dizel otomotiv ve endüstriyel motorlar bölümlerinin Türkiye'deki tek yetkili distribütörüdür. Norm Makine çok kısa bir süre içerisinde HD Hyundai Infracore dizel deniz motorları ve deniz jeneratörlerini zirveye taşımış, yaygın servis ağı ve yedek parça stokları ile müşteri memnuniyetini kendisine öncelikli hedef olarak belirlemiştir.

HD Hyundai  Infracore dizel deniz motorlarının ve dizel jeneratörlerinin kompakt dizaynı, üstün performansı, düşük yakıt tüketimi ve kolay bakımı onu diğer dizel deniz motorlarından ve dizel deniz jeneratörlerinden ayıran başlıca özellikleridir.

Norm Makine geniş ürün gamı içerisinde daha yüksek güç talepleri için iş ortağı HD Hyundai Infracore firması ile birlikte proje bazlı olarak ile 2 zamanlı düşük hızlı dizel gemi motorlarından 4 zamanlı orta hızlı dizel gemi motorlarına kadar seçenekleri kapsayan çözümleri siz müşterilerimize sunmaktadır.

Norm Makine’nin geniş servis ağı, yedek parça stoğu ve distribütörlüğünü yaptığı HD Hyundai Infracore dizel deniz motorları, Mecc Alte marin alternatörler, D-I şanzıman ve hidrolik grupları ve JMP ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını etkin, sürekli ve sorunsuz olarak karşılanmaktadır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz amacı ile 3000 m2'lik merkezimizde içinde düzenlenmiş olan 2000 m2'lik showroomumuzda bulunan motor aksesuarlarından, motorlara, alternatörlerden açık kapalı jeneratörlere kadar sergilediğimiz geniş ürün portföyüyle siz müşterilerimizi ağırlamaktan büyük onur ve mutluluk duyacağız.

Her an ihtiyacınızı karşılayabilecek şekilde düzenlenmiş geniş stoklara sahip serbest bölge ile merkez binamızda bulunan motor, motor aksesuarları ve deniz jeneratörü depolarımız ile motor ve jeneratör yedek parça depolarımızla siz müşterilerimizin hizmetindeyiz.

WhatsApp Destek Hattı